Sielos namų audio ir video meditacijos

Standartinis

Aurelija Kriščiūnaitė

Apie tai, kaip gimė mano padarytos audio ir video meditacijos

Meditacijomis domiuosi ir užsiimu jau kelis metus. Itin daug žinių ir praktikos davė skirtingi dvasiniai bei jogos seminarai, įvairias jogos mokyklas propaguojantys mokytojai, o vėliau ir asmeninė patirtis, knygos bei intuicija.

Anksčiau medituodama pati sau viena namuose, kai šalia nebūdavo visą procesą stebinčio ir vedančio mokytojo, susidurdavau su viena dilema. Meditacijos metu protas turi būti švarus, išvalytas nuo bet kokių minčių, atsiminimų ir jausmų. Tuo tarpu, norint atlikti truputį sudėtingesnes dvasines praktikas, kurių metu tam tikra tvarka ir eiga reikia kartoti atitinkamas mantras ar afirmacijas, o tuo pačiu įsivaizduoti skirtingus dalykus, privalai visus tekstus ir vaizdinius bei jų eigą mokėti mintinai, o taip pat – vietoj proto atpalaidavimo turi jį įtempti tam, kad nieko nepamirštum. Tai man keldavo vidinius prieštaravimus.

Taip gimė idėja visas labiausiai patikusias dvasines praktikas tiesiog paversti audio meditacijomis, kuriose pati sau diktuoju reikiamą tekstą ir vaizdinių eigą. Tokios audio meditacijos labai patiko mano ir draugams bei bendraminčiams, todėl nusprendžiau, kad gali atsirasti ir daugiau žmonių, kuriems jos bus naudingos.

Kol kas šioje skiltyje yra tik dvi nesudėtingos pradedantiesiems tinkamos dvasinės praktikos, bet jų sąrašas bus nuolatos papildomas tame pačiame puslapyje, tad sekite naujienas.

Abi šios meditacijos yra paruoštos naudojantis taip pat ir gerbiamos G. N. Wolmer tekstais.  Esu labai dėkinga jai už suteiktas žinias ir galimybę jomis dalintis su visais.

 • Meditacija “Palaiminimas“

Tai paprasta, gan trumpa, labai miela ir dieną praskaidrinanti meditacija, kuri puikiai tiks ir pradedantiesiems.

 • Meditacija “Besąlyginė meilė“

Ši meditacija skirta širdies čakros (anahata) aktyvavimui bei tam, kad susidraugautumėm su savo širdimi. Lai ji veda jus ir pataria ne tik krizinių situacijų metu, bet ir priimant kasdienius sprendimus.

—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis įarašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą baneryje, esančiame dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

5 responses »

 1. Atsisedau patogiai, nurimau… ir isgirdau angelo balsa…Sauniai padirbejai nuo pirmojo mano girdeto varianto. Muzika ir lengvas aidas tikrai suteikia tavo balsui angeliskumo. Labai aciu uz tokias meditacijas, lietuviu kalba ju labai truksta!:*

  • Aciu, Vaida, 🙂 Na, iki angelo balso man dar labai toli, bet tokios medziagos lietuviskai is tiesu truksta – del to ir emiausi sios spragos pildymo pati.

 2. Pirmąkart suvokiau, jog mes turime tikrai ne vieną balsą, o mažiausiai du – tą, kuriuo kalba iš sąmonės, ir tą, kuris pro lūpas prasiveržia medijuojant. Stipru, įtaigu. Mane panardino į gelmę. Sveikinu su puikia pradžia!

 3. AČIŪ už pagalbą pajusti * p a l a i m ą *
  Linkiu ir t o l i a u stiprybės dalinti meilę ir kasdienybėj atrasti džiaugsmą! ! !
  su meile Gita:)*

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s