Meditacija “Gyvybės medis“

Standartinis

Aurelija Kriščiūnaitė

Šį kartą jūsų dėmesiui – nesunki, įkvepianti, ypatingai naudinga meditacija “Gyvybės medis“, kurios įvairios atmainos yra itin populiarios visame pasaulyje. Noriu su jumis pasidalinti mano pačios sukurta ir įgarsinta versija.

Trumpam pavirtę medžiu, geriančiu į save žemės ir dangaus šviesą bei meilę, mes ne tik pasikrauname dideliu gyvybinės žemės ir kosminės energijos kiekiu, bet ir subalansuojame savo vidinius energinius srautus, o taip pat aktyvuojame visus energinius kanalus – čakras. Dėl to po meditacijos jaučiamės ne tik ramesni, energingesni, bet ir laimingesni bei harmoningesni. Ši praktika truputį ilgesnė nei tos, kurias esu įdėjusi anksčiau, tačiau jos metu vykstantys procesai yra tokie malonūs ir harmoningi, kad, mano manymu, tikrai verta rasti savo tvarkaraštyje tas laisvas 23 minutes ir jas paskirti tam, kas yra iš tiesų svarbu mūsų emocinei, fizinei ir energetinei sveikatai.

Kad visas procesas vyktų lengviau, prieš medituodami pirmą kartą galite pasigilinti į kairėje esantį žmogaus kūno energetinių centrų (čakrų) vietą bei jų spinduliuojamas spalvas iliustruojantį paveiksliuką.

Linkiu jums malonios ir naudingos meditacijos.

Labai lauksiu visų jūsų atsiliepimų, komentarų, klausimų, pastebėjimų ir panašiai.

Su meile,

Sielos namai

—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis straipsnis, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą baneryje, esančiame dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s