Tapybos darbas “Žemės širdis“

Standartinis

Zemes sirdis

Dažnai bepraktikuojant meditaciją “Gyvybės medis“, kurios metu vis nusileidžiu į mūsų motulės Žemės širdį, iš kurios semiuosi energijos, atsirado nenumaldomas noras tą širdį, jos centrą pavaizduoti drobėje – taip, kaip aš jį matau – visą žėrintį auksu, apsuptą šimtais požeminių sluoksnių, visą pulsuojantį besąlygine, begaline meile ir atlaidumu mums – jos vaikams. Taip gimė jau naujus namus suradęs nedidelis paveikslas “Žemės centras“, kurį jums ir pristatau.

Su artėjančiais Naujaisiais metais jus, mielieji! Lai kiekvieną jūsų žingsnį ateinančiais metais lydi sparnuota fortūna, pozityvūs pasikeitimai, saulėta nuotaika, kasdienis gyvenimo džiaugsmas, beribė sveikata, besąlyginė meilė visiems ir viskam, nepalaužiamas ryžtas ir negęstantis tikėjimas bei nuolatinis noras dalintis, mylėti, augti ir būti geram.

Daugiau mano tapybos darbų rasite adresu www.tapybapaveikslai.wordpress.com

Su meile,

Sielos namai

5 responses »

 1. Ačiū už nepaprastos energijos pliūpsnį ir nebepriduriamus linkėjimus! Nors pats širdies centras (mano subjektyvia nuomone) į kurį pirmiausia krypsta žvigsnis kiek blankokas ir atrodo gal vos vos neišbaigtas, pati širdies forma ir aplinka – nuostabi, pasakiška! Pradedant spalvų deriniu, potepiais, kompozicija….baigiant apskritai paveikslo idėja ir energija….Šaunuolė, šaunuolė, šaunuolė….

  • Vaida, labai aciu uz ivertinima ir uz kritika, ir tiesiog uz tai, kad nepatingi pakomentuoti. 🙂
   Energijos kartu su pozityviom programom i si darba idejau itin daug, tad dziaugiuosi, kad ji jauciasi ir kitiems – toks ir buvo mano tikslas. Na, o del paties centro neisbaigtumo – mea culpa. :)) Truputi skubejimo buvo, tai taip ir gavosi. Dar oi, kaip yra, kur tobuleti. 🙂

 2. Sveiki 🙂

  Dėkui už tokius gražius sveikinimus :)! Jų nebūna per daug.. ir dar pagalvojau – jei uoliau juos įgyvendintume konkrečiais darbais, tai neliktų tik gražūs žodžiai, ištirpstantys kartu su švente, o ir visokioms blogoms mintims neliktų laiko ;).

  Linkiu laimingų ir kūrybingų metų! Linkiu augti šiai puikiai erdvei :). Ačiū už įkvepiančius kūrinius!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s