Rekomenduojamų knygų sąrašas

Standartinis

Aurelija Kriščiūnaitė

 “Sielos namų biblioteka“Confident woman smilling

Kadangi vienintelis dalykas, kurio šiame gyvenime turime ribotą kiekį, yra laikas, noriu pasidalinti su jumis Sielos namų rekomenduojamų knygų sąrašu, kuris tikiu, kad jums padės sutaupyti ne tik nemažai laiko, renkantis dėmesio vertas knygas, bet ir padės jį smagiai bei tikrai naudingai praleisti.

Nors knygas valgau pusryčiams, pietums ir vakarienei ir be jų tiesiog negaliu gyventi, manau, kad asmeniniam augimui skirtos valandos turėtų būti išnaudojamos maksimaliai efektingai.

Ne visos mano perskaitytos knygos buvo įdomios, įtaigios ir įkvepiančios keistis bei tobulėti, o, mano manymu, knyga, kuri augina žmogų, turi būti būtent tokia. Be jokių išlygų. Todėl šiame sąraše rasite tik tuos kūrinius, kurie ne tik pelnė pasaulinį pripažinimą, bet ir padarė didžiausią įtaką mano mąstymui ir asmeniniams pokyčiams. Tikiu, kad jos įkvėps ir jus. Žinoma, svarbiausius pokyčius sąlygos ne tai, ką perskaitysite, bet tai, ką veiksite su tuo, ką perskaitysite. 🙂

Kad būtų paprasčiau atsirinkti knygas pagal tai, kas jums aktualu, suskirsčiau jas į simbolines kelias temas.
Kaip ir visuomet, pradedu nuo nedidelės rekomenduojamų knygų dalies. Sąrašas bus nuolatos papildomas rimtesnėm knygom, kad galėtumėm augti kartu. Šalia knygos rasite ir trumpą mano komentarą, įvertinimą, kuris padės lengviau orientuotis. Linkiu smagaus ir užburiančio skaitymo bei stebuklingų asmeninių pokyčių.

———————————————————————————————————————————————-

Pirmoji rekomenduojamų knygų dalis

 • TEMA: Pozityvus mąstymas, vidinio potencialo atskleidimas, autotreningas,  kasdienių stebuklų magijagray_john-kaip_pasiekti_ko_nori_ir_dziaugtis_tuo_ka_turi_th1

 

 • J. Gray „ Kaip pasiekti, ko nori ir džiaugtis tuo, ką turi“

Ko gero viena įspūdingiausių knygų, išmokiusi teisingai svajoti (pasirodo ir svajoti bei norus galvoti reikia teisingai), vertinti ir dėkoti už tai, ką jau turi, padėjusi patikėti begaline mūsų pačių vidine galia, kurios vedami tarsi burtininkai savo gyvenime galime keisti viską ir visada. Parašyta lengvai, suprantamai. Knyga kupina pozityvios nuotaikos ir smagių praktinių pratimų-saviitaigos mantrų, kurie iš tiesų padeda daryti kasdienius stebuklus. Į šį kūrinį autorius įdėjo tiek geros energijos, kad man, gan jautriai jaučiančiai energinius srautus, kaskart paėmus knygą į rankas, ji pradėdavo maloniai vibruoti. 🙂 Labai rekomenduoju, kaip ir bene visas šio autoriaus knygas.

jusu pasamones galia

 • J. Murphy „Jūsų pasamonės galia“

Tai pozityvaus mąstymo klasika, saviįtaigos pratimų rinkinys, o tuo pačiu populiariosios pshichologijos knyga, skirta visiems, kurie nori tapti savo gyvenimo ir likimo šeimininkais, įgyvendinti savo svajones, tinkamai formuluoti mintis. Persiskaito greitai ir lengvai.

Jei nuoširdžiai atliksite praktinius pratimus ir skirsite laiko saviitaigai bei programavimui – pozityvų poveikį pajusite nedelsiant.

Šis autorius yra parašęs daug knygų, skirtų įvairioms gyvenimo sritims pagerinti, tad realiai galima rasti “pasąmonės galios“ knygą kiekvienai iš jų. Gyvumo ir lengvumo kūriniui suteikia gausiai pridėliotos realios istorijos, pasakojančios, kaip, pritaikius Murphy propaguojamus dėsnius, pagerėjo žmonių gyvenimas ir išsipildė svajonės. O geri pavyzdžiai juk taip puikiai užkrečia. 🙂
paslaptis-rhonda-byrn-974rhonda-byrne-paslaptis-galia-23369

Rhonda Byrne „Paslaptis“ arba „Galia“

Jei dar yra neskaičiusių bent vienos iš šių knygų (jos abi labai panašios, tik „Galia“ yra labiau papildyta, tad susidūrusiems pirmą kartą siūlau rinktis „Galią“), labai rekomenduoju tai padaryti dėl kelių priežasčių. Skaitant ir praktikuojant autorės propaguojamas tiesas, iš esmės keičiasi mąstymas, gyvenimas prisipildo teigiamų pokyčių, pasijaučia akivaizdus pagerėjimas visose gyvenimo srityse. Žinoma, svarbiausia – ne vien tik skaityti, bet ir dirbti su savim.

rhonda byrne magija

 • Rhonda Byrne  „Magija“

Dar viena itin puiki Rhondos Byrne knyga – praktinis dėkingumo magijos vadovas. Man patiko nei kiek ne mažiau nei populiarioji „Paslaptis“. Sakoma, kad prie gerų dalykų greitai priprantama. Ir iš tiesų, su laiku nustojame vertinti net ir pačius geriausius mums nutikusius dalykus, nes imame juos laikyti savaime suprantamais. Autorė teigia, kad pažvelgę į įvairias savo gyvenimo sritis galime lengvai pamatyti, kurias iš jų sąmoningai vertinam ir esame dėkingi labiausiai, nes jose mums sekasi geriausiai, o taip pat teigia, kad įmanoma rasti už ką padėkoti net pačioje nepalankiausioje situacijoje.

28 knygoje surašyti kasdieniai pratimai pripratina visur ir už viską dėkoti, vertinti, o tai atneša milžinišką nuolatinio pasitenkinimo jausmą.  Svarbiausia – nuoširdžiai dėkoti už laikinai netobulas gyvenimo sritis, nes tuomet su laiku reikalai jose ima ženkliai taisytis (aišku, teks prie to prisidėti ir patiems, tačiau pagalbos iš šono tikrai bus daugiau). Nepatingėkite ir skirkite kasdien laiko šiems maloniems pratimams ir į jūsų gyvenimą ims byrėti vis daugiau stebuklų, pabudintų dėkingumo magijos. Labai rekomenduoju.

j. vitale Raktas

J. Vitale „Raktas“

Tai knygos „Paslaptis“ vienas bendraautorių. Perskaičius „Paslaptį“ man liko keli svarbūs neatsakyti klausimai. Ar tam, kad svajonės išsipildytų užtenka vien tik tiksliai žinoti, ko nori, tai vizualizuoti ir pozityviai mąstyti? Ko gero ne. Dažnai svajonėms išsipildyti trukdo mūsų pasąmoningi vidiniai prieštaravimai ir dvasinės saviugdos trūkumas. Šioje knygoje autorius pateikia keletą skirtingų praktinių būdų, padedančių tinkamai priimti pokyčius, mąstyti teigiamai, atsikratyti nemeilės sau ir kitų emocinių traumų bei įgyvendinti mūsų norus.

J. Vitale „Traukos dėsnis“

Panašiu stiliumi parašyta dar viena nebloga šio autoriaus knyga, kurioje tęsiamas praktinis Traukos dėsnio, aprašomo „Paslaptyje“, pritaikymas. Autorius pateikia 5 paprastus žingsnius, kuriuos atliekant, jo manymu, yra daug lengviau įgyvendinti svajones. Yra ir daugiau J. Vitale knygų, bet man labiausiai patiko šios dvi.

septyni dvasiniai sekmes desniai

Deepak Chopra „Septyni dvasiniai sėkmės dėsniai“

Labai įkvepiantis, trumputis dvasinės saviugdos bestseleris, kuriame glaustai, bet labai vaizdingai pateikiamos pagrindinės 7 taisyklės, ką ir kaip turime daryti bei mąstyti, kad mūsų svajonės kuo greičiau pildytųsi. Pirmą karą paėmus knygą į rankas, pasirodė, kad autorius šneka perdaug protingai ir šiek tiek sudėtingai, bet tai tik pirmas įspūdis, kuris netrunka išsisklaidyti. Tolimesni skyriai susivalgo per pora dienų. Šalia populiariosios psichologijos knygų, “Septyni dvasiniai sėkmės dėsniai“ atrodo kaip rimtas, dvasinis, bet tuo pačiu kiekvienam prieinamas ir labai glaustas saviugdos vadovas.

Mano manymu tai tikrai dėmesio verta  knyga, taupanti laiką ir suteikianti glaustą naudingą dvasinę informaciją.  Kiekvienam būtų naudinga ją ne tik paskaityti, bet ir turėti savo bibliotekoje tam, kad karts nuo karto galėtumėm vėl atšviežinti savo žinias.

robin sharma vienuolis kuris pardave ferrari

Robin Sharma „Vienuolis, kuris pardavė Ferrari“

Tai garsaus Lietuvoje paskaitas vedusio kanadiečio, kepančio knygas kaip bandeles, knyga. Šioji – pirmasis visame pasaulyje išgarsėjęs kūrinys, po kurio milžiniškos sėkmės sekė visa iki šiol nesibaigianti serija dvasinės saviugdos knygų.

Negaliu pasakyti, kad tai –  pats geriausias mano skaitytas dvasinis vadovas (nors pats autorius iš tiesų yra ne tik puikus lektorius, bet ir labai šviesi asmenybė), bet net ir šioje gan elementariai ir nuspėjamai parašytoje knygoje visiems suprantamu stiliumi pateikta nemažai labai naudingų ir praktiškų įdėjų.

Viena tokių  – pagal sritis suskirstyto svajonių sąsiuvinio pildymas, kuriuo užsikrėčiau visam laikui ir aš. 🙂

Manau, kad daugeliui iš mūsų būtų pravartu sužinoti, kodėl verta parduoti savo ferrarius ar kitokius laimės neteikiančius gyvenimo atributus ir pakeisti juos jei ne vienuolio rūbu, tai bent jau valandomis, skirtomis gilinimuisi į save ir dvasinėms praktikoms, atnešančioms dvasinę pilnatvę.

kas paeme mano suri

Spencer Johnson “Kas paėmė mano sūrį?“

Genealiai trumpa ir paprasta istorija, kurioje, pasitelkus pasakos veikėjus ir įvairias metaforas, pateikta mintis apie tai, kaip teisingai priimti bet kokius gyvenimo pokyčius tam, kad jie mums neštų naudą. Parašyta itin lengvai, todėl tiks net tiems, kurie nelabai mėgsta skaityti arba jaunesnio amžiaus skaitovams. Įveikiama vos per valandą, bet įspūdis pasilieka ilgam.

pablo coelho alchemikas

Paulo Coelho “Alchemikas“

Šį autorių yra girdėję ir galbūt netgi skaitę visi nors kiek besidomintys dvasiniais dalykais. Paulo romanai yra ne tik įdomūs ir intriguojantys bei lengvai skaitomi. Didžiausias jų turtas – tai autoriaus sugebėjimas per metaforas ir nebanalias meilės istorijas perteikti didžiąsias dvasines gyvenimo tiesas ir supažindinti skaitytoją, kuris dar tik pradeda eiti savo širdies keliu, su metafiziniu pasauliu, visuomet esančiu šalia.

Esu perskaičiusi visas šio autoriaus knygas ir nors paskutinės trys mane nuvylė (na, normalu, kad knygas kaip bandeles kepantys autoriai kartais patiria šiokią tokią kūrybinę krizę), galiu drąsiai teigti, kad Paulo Coelho kūriniai yra tokie, kuriem ne tik negaila sugaišto laiko, bet ir tokie, kuriuos galima skaityti pakartotinai, nes jie praturtina ir augina žmogų. Tai, mano manymu, didžiulis autoriaus nuopelnas.

Šioji P. Coelho knyga  – tai dvasinės saviugdos klasika. Viena geriausių grožinių knygų, kurioje įkvepiančios istorijos metafora pateikiama idėja apie Širdies kelio, Lemties  ir vidinių žmogaus lobių svarbą. Alchemikas pasakoja apie tai, kad kartais tenka nukeliauti į pasaulio kraštą, kad surastum lobį, kuris visą laiką buvo po nosim. Nesutinku su tais, kurie “Alchemiką“ laiko nuvalkiotu ir nusibodusiu. Manau, kad toks lengvas pasakos formos kūrinys yra puikus startas tiems, kas nori pradėti labiau gilintis į save ir dvasinį kelią. Jei dar neskaitėte, rekomenduoju. Jei skaitėte seniai,  siūlau pakartoti.

 • TEMA: Mūsų kūnas, kaip su juo susidraugauti bei iš tiesų pamilti save

Lise Burbeau „ Klausykis savo kūno – geriausio draugo šioje Žemėje“

Nuostabi dvasinės saviugdos ir terapijos specialistė Lise Burbeau, kurios psichologinės knygos išverstos į daugybę pasaulio kalbų, mus moko susidraugauti su savo kūnu, išmokti atpažinti jo siunčiamus metafizinius signalus, pamilti save, atleisti sau ir atsikratyti ne tik negalavimų, bet ir emocinių traumų. Iš visų „pamilk savo kūną“ serijos knygų, tai pradinis vadovas, kurį puikiai papildo dar trys vėlesni kūriniai (du iš jų paminėti toliau, o trečiąjį pristatysiu kitoje rekomenduojamų knygų dalyje). Paskutiniu metu šią, jau seniai leistą knygą, rasti sunku, tad jei nerasite – kaip jos pakaitalas puikiai tiks dvi toliau aprašytos knygos.

issigydyk vaikystes zaizdasLise Burbeau „Išsigydyk vaikystės žaizdas“

Daugelį nustebinusi ir pribloškusi savi-psichoterapijos knyga, kurioje pateiktos žinios yra tokios įdomios, intriguojančios, išsamios ir rimtos, kad norint pilnai pasinaudoti knygoje suteikiama informacija, kūrinį reikia ne tik perskaityti bent pora kartų, bet ir labai išsamiai išsianalizuoti.

Autorė, remdamasi savo daugiamete psichologės patirtimi, teigia, kad visi žmonės vaikystėje yra patyrę vieną ar daugiau iš penkių pagrindinių emocinių traumų (atstūmimą, palikimą, pažeminimą, išdavystę ir neteisybę). Kiekviena iš šių žaizdų priverčia mus nešioti tam tikras fizines kaukes, kurios pasireiškia ne tik kaip tam tikri elgesio ir kalbėjimo modeliai, bet ir polinkis į apkūnumą, liesumą, tam tikras kūno dalių formas ir dydžius. Kiekvienai kaukei taip pat yra būdingos konkrečios ligos ir negalavimai. Knygoje išsamiai pateiktos instrukcijos, kaip savyje tokias kaukes atpažinti (net jei pradžioje bus sunku pripažinti, kad turite kažkurią iš kaukių) ir kaip su jomis susidraugavus bei sau ir kitiems atleidus, atsikratyti įvairių ligų ir nepageidaujamų kūno formų. Nuostabus kūrinys kiekvienam. Rekomenduoju.

tavo kunas sako - mylek saveLise Burbeau „Tavo kūnas sako: „Mylėk save“

Išsamus giluminių, metafizinių ligų ir negalavimų priežasčių vadovas. Jame abėcėlės tvarka pateikti fiziniai ligų aprašymai ir emocinės bei mentalinės tų ligų priežastys. Autorės teigimu fizinis ligos pasireiškimas tėra mūsų išmintingo vidinio AŠ bandymas parodyti mums, kad vienoje ar kitoje situacijoje elgiamės neteisingai, kad mumyse susikaupė kritinis tam tikros negatyvios emocijos kiekis, kuris nebeturi kur daugiau kauptis ir staiga ima veržtis į viršų ligomis.

Autorė taip pat aiškina įgimtų, genetinių, epideminių ligų priežastis, o taip pat pateikia būdą, kaip rasti vidines dvasines negalavimų ištakas ir kaip atleisti sau bei kitiems mus įskaudinusiems žmonėms, net jei sąmoningai nesuprantame, kad vis dar nešiojamės nuoskaudas.

Superinė knyga. Kiekvienam – į biblioteka, kad visuomet susirgus būtų po ranka tam, kad galėtumėm pasigilinti į tikrąsias negalavimų priežastis.

Beje, šia tema yra parašyta nemažai neblogų knygų. Dar pora iš jų pristatysiu vėlesniuose geriausių knygų sąrašuose. Tad jeigu ši tema domina, prenumeruokite naujienas ir taip  – nieko nepraleisite.

louise hay tavyje gludinti stiprybeLouise L. Hay „Tavyje glūdinti stiprybė

Luise Hay – visame pasaulyje žinoma rašytoja ir lektorė, vedanti seminarus daugelyje šalių. Pagrindinės jos knygų temos – vidinio potencialo radimas ir budinimas mumyse, dėkingumo magija, kuri padeda nuversti kalnus ir, svarbiausia, mokėjimas mylėti save, kas yra daug sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Daug kam frazė “mylėti save“ neteisingai asocijuojasi su egoizmu. Iš tiesų save mylintis žmogus ne tik  žiūri su pagarba, meile ir dėkingumu į savo viduje gyvenantį “vaiką“, į savo kūną ir elgesį, bet ir jaučia didelę atsakomybę už visus savo sprendimus. Vadinasi, jis elgiasi sąžiningai ir gražiai su aplinkiniais ir aplinka.

Daugelis mano, kad ir taip save myli pakankamai, tačiau ne visuomet būna taip. Iš tiesų pasąmonėje dažnai esame prikimšti nereikalingos saviplakos, savikritikos, nemeilės arba sąlyginės meilės sau (mylėsiu save tik tada, kai numesiu svorio, gražiau atrodysiu, uždirbsiu daugiau pinigų, padarysiu didesnę karjerą, susirasiu geresnį vyrą/žmoną ir t.t.). Vidinė stiprybė atsiskleidžia tik tuomet, kai pamilstame save besąlygiškai. Šioje knygoje autorė duoda daug puikių patarimų, kaip tai įmanoma padaryti praktiškai. Nuostabi knyga. Rekomenduoju.

TEMA: Vyrų ir moterų santykiai – kaip susirasti antrą pusę ir išlaikyti harmoningus santykius poroje

vyrai kile is marso moterys is veneros marso ir veneros pasimatymaiJ. Gray  „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“

Yra daug literatūros, skirtos vyrų ir moterų santykių harmonizavimui ir pažinimui, tačiau man labiausiai iš skaitytų patinka būtent Džono Grėjaus rašymo stilius ir emocinis knygų poveikis. Net jei manote, kad apie bendravimą su kita lytim žinote viską, paskaitykite šias knygas ir tikrai sužinosite daug naudingų ir praktikoje pritaikomų dalykų, kurie tikrai pagerins bendravimą ir kitos lyties elgesio supratimą. Tiems, kas dar tik ieško antros pusės, rekomenduoju pirmąsias dvi knygas, o tiems, kas jau rado ir nori išlaikyti gražius santykius – taip pat ir trečiąją.

J. Gray  „Marso ir Veneros pasimatymai“

Pirmąją klasikinę knygą papildantis kūrinys, kuriame sudėti dar kelių tipinių situacijų ir jų marsas ir venera amzinai kartu  sprendimų modeliai. Viskas pateikta labai lengvai, priimtinai ir smagiai.

 J. Gray „Marsas ir Venera amžinai kartu“

Net jei perskaitėte pirmas dvi knygas ir sėkmingai susiradote antrąją pusę, šiame kūrinyje ne tik prisiminsite pagrindines vyrų ir moterų daromas klaidas ir būdus jų išvengti, bet ir sužinosite, kaip harmoningus santykius šeimoje išlaikyti amžinai.

Esame ne kompiuteriai, o žmonės ir nemokame gyventi tiksliai taip, kaip rašo vadovėliuose. Dažnai atsitinka taip, kad nesuprantame, kodėl vėl ir vėl atsiduriame įvairiose konfliktinėse ar nesusikalbėjimo situacijose ir nesuvokiame, kad imame kartoti senas netinkamo elgesio modelio klaidas.

Būtent tokiems atvejams visos J. Gray santykių harmonizavimo knygos yra puikus draugas, kurio įrašus skaitant ne tik akivaizdžiai pamatai, kokias klaidas nuolat darai, bet ir galiausiai suvoki, kodėl vienoje ar kitoje situacijoje priešingos lyties žmogus pasielgė ar nuolatos elgdavosi būtent taip. Tuomet pagalvoji – kodėl gi tada to nežinojau ir nesupratau?

 • TEMA: Dvasinio požiūrio plėtimui – esame sielos, turinčios kūnus, o ne atvirkščiai

praeiti gyvenimai sutikti mokytojai

Brian Weiss „Praeiti gyvenimai. Sutikti mokytojai“

Nuostabus psichoterapeuto parašytas kūrinys, pasakojantis sukrečiančią istoriją apie pacientę, kuri regresinės hipnoterapijos seansų metu yra nukeliama į praeitus gyvenimus ir tarpsnį tarp gyvenimų. Tokia lengvai ir intriguojančiai parašyta knyga yra puikus būdas praplėsti savo pažiūras ir bentjau akimirkai leisti sau patikėti, kad gyvenimas po mirties nesibaigia, nes kelionę toliau tęsia mūsų nemirtinga siela. Nuostabi knyga. Labai rekomenduoju.

Šia itin įdomia ir aktualia tema galite paskaityti ir Sielos namų straipsnį Reinkarnacija arba Rodos, pažįstu tave visą gyvenimą, kuriame sužinosite daugiau apie tai, kaip yra aiškinamas reinkarnacijos reiškinys, kas yra regresyvi hipnoterapija ir kodėl kartais pirmą kartą sutikę žmogų pajaučiame jam nepaaiškinamą emocinį ir dvasinį artumą, tarsi jį ar ją jau būtume pažinoję seniai.

sylvia browne gyvenimas anapus

Sylvia Browne „Gyvenimas anapus“

Ilgametę patirtį turinti psichoterapeutė Sylvia pateikia pasakojimą, sudėliotą iš tūkstančių garso įrašų, padarytų regresinės hipnoterapijos metu. Tai daugybės klientų patirtys grįžtant į praeitus gyvenimus ir būvį tarp jų. Šioje knygoje daugiausia koncentruojamasi į tai, kaip viskas atrodo ir vyksta ten, kur nebėra fizinių kūnų, ten, kur sielos po mirties įvertina savo nuveiktus darbus ir pasirenka naują gyvenimą. Labai įdomus kūrinys, papildantis žinias ir praplečiantis požiūrį.

diane stein svytuokles ir sviesa

Diane Stein „Švytuoklės ir šviesa“

Paskutiniu metu padidėjus švytuoklių populiarumui, nusprendžiau ne tik parašyti išsamų straipsnį, kaip dirbti su švytuokle, bet ir į rekomenduojamų knygų sąrašą įdėti puikią knygą, kurioje ši tema aptariama itin nuosekliai ir detaliai. Tikrai naudingas praktinis vadovas norintiems lavinti savo intuiciją ir turėti asmeninį patarėją visais klausimais.

 • TEMA: Materialinės gerovės pritraukimui, auginimui ir išlaikymui

Šia, daugeliui aktualia tema, yra parašyta itin daug literatūros. Vienos knygos yra daugiau orientuotos į pozityvų mąstymą ir autotreningą, kitos pateikia konkrečias finansines žinias, kaip teisingai elgtis su pinigais, kad jie pas jus augtų ir didėtų. Pradžiai pateikiu dvi knygutes, iš kurių pirmoji kaip tik ir yra skirta tinkamai emocinei būsenai sukurti, kad patys trauktumėte pinigus, o antroji pateikia konkrečias instrukcijas, kaip valdyti savo finansus, kad jie sužydėtų.

jusu neribota galia buti turtingiems kelias i finansine laisve bodo schaferJ. Murphy „Jūsų galia būti turtingiems“

 Bodo Schafer “Kelias į finansinę laisvę“

————————————————————-

Kaip ir rašiau pradžioje, tai tik pirmoji rekomenduojamų knygų dalis. Sąrašas sudarytas atsižvelgiant į bendrąjį Sielos namų skaitytojo profilį ir tai, kokias temas nors trumpai jau aptarėme anksčiau parašytuose straipsniuose arba tuose įrašuose, kurie jau ruošiami ir jus pasieks netrukus.

Šis, mano manymu, geriausių knygų sąrašas,  bus nuolatos papildomas vis rimtesniais saviugdos kūriniais iš įvairių sričių, daugiausia koncentruojantis į psichologijos, ezoterikos ir dvasinio augimo temas.

Jei turite savo mylimiausių knygų, kurios padarė didelę įtaką asmeniniam augimui ir pokyčiams, pasidalinkite jų pavadinimais ir su kitais, tiesiog parašę komentarą apačioje. Juk dalintis gerais dalykais taip gera. 🙂

Su meile,

Sielos namai

—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis straipsnis, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą baneryje, esančiame dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

5 responses »

 1. Lobynas! Mano labiausiai lauktas straipsnis, o išsamesnio ir labiau intriguojančio aprašymo kiekvienai iš šių knygų ir nesugalvočiau. Ateityje labai tikiuosi sulaukti ir Tavo rekomenduojamos grožinės literatūros sąrašo. :}

  • Ačiū Gabija už tokį teigiamą įvertinimą. Džiaugiuosi, kad straipsnis tau pasirodė naudingas. Šios knygos iš tiesų lobynas, jei jas ne tik skaitai, bet ir dirbi su savim pagal jų rekomendacijas. 🙂

 2. didesnę dalį knygų perskaičiau, kažkada pradėjau nuo “Vienuolio, kuris pardavė savo Ferarį“, geros knygos. Labai rekomenduoju Antarovos “Du gyvenimai“, o ypatingai Audronės Ilgevičienės knygas, pabandykite nors pavartyti kurią.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s