Aurelija Kriščiūnaitė

Apie tai, kaip gimė mano padarytos audio ir video meditacijos

Meditacijomis domiuosi ir užsiimu jau kelis metus. Itin daug žinių ir praktikos davė skirtingi dvasiniai bei jogos seminarai, įvairias jogos mokyklas propaguojantys mokytojai, o vėliau ir asmeninė patirtis, knygos bei intuicija.

Anksčiau medituodama pati sau viena namuose, kai šalia nebūdavo visą procesą stebinčio ir vedančio mokytojo, susidurdavau su viena dilema. Meditacijos metu protas turi būti švarus, išvalytas nuo bet kokių minčių, atsiminimų ir jausmų. Tuo tarpu, norint atlikti truputį sudėtingesnes dvasines praktikas, kurių metu tam tikra tvarka ir eiga reikia kartoti atitinkamas mantras ar afirmacijas, o tuo pačiu įsivaizduoti skirtingus dalykus, privalai visus tekstus ir vaizdinius bei jų eigą mokėti mintinai, o taip pat – vietoj proto atpalaidavimo turi jį įtempti tam, kad nieko nepamirštum. Tai man keldavo vidinius prieštaravimus.

Taip gimė idėja visas labiausiai patikusias dvasines praktikas tiesiog paversti audio meditacijomis, kuriose pati sau diktuoju reikiamą tekstą ir vaizdinių eigą. Tokios audio meditacijos labai patiko mano ir draugams bei bendraminčiams, todėl nusprendžiau, kad gali atsirasti ir daugiau žmonių, kuriems jos bus naudingos.

Kol kas šioje skiltyje yra tik trys nesudėtingos pradedantiesiems tinkamos dvasinės praktikos, bet jų sąrašas bus nuolatos papildomas tame pačiame puslapyje, tad sekite naujienas.

Kai kurioms iš šių meditacijų ruošti naudojau taip pat ir gerbiamos G. N. Wolmer, kuriai esu labai dėkinga jai už suteiktas žinias ir galimybę jomis dalintis su kitais, tekstus, tačiau vis dėl to – tai nenukopijuotos, bet mano asmeninės meditacijų interpretacijos.

Labai lauksiu visų jūsų atsiliepimų, komentarų, klausimų, pastebėjimų ir panašiai.

Su meile,

Sielos namai

—————————————————————————————————————————————————

  • Meditacija “Palaiminimas“

Tai paprasta, gan trumpa, labai miela ir dieną praskaidrinanti meditacija, kuri puikiai tiks ir pradedantiesiems. Palaiminimus labai gera ne tik gauti, bet ir duoti….

————————————————————————————————————————————————–

  • Meditacija “Besąlyginė meilė“

Ši meditacija skirta širdies čakros (anahata) aktyvavimui bei tam, kad susidraugautumėm su savo širdimi. Lai ji veda jus ir pataria ne tik krizinių situacijų metu, bet ir priimant kasdienius sprendimus.

Meditacijos procese ir po jos lydi malonus šilumos ir ramybės jausmas, nes pripildę savo širdį besąlyginės meilės jausmu ir paskleidę jį į aplinką, tampame dar laimingesni ir mylimesni.

—————————————————————————————————————————————————-

  • Meditacija “Gyvybės medis“

Trumpam pavirtę medžiu, geriančiu į save žemės ir dangaus šviesą bei meilę, mes ne tik pasikrauname dideliu gyvybinės žemės ir kosminės energijos kiekiu, bet ir subalansuojame savo vidinius energinius srautus, o taip pat aktyvuojame visus energinius kanalus – čakras. Dėl to po meditacijos jaučiamės ne tik ramesni, energingesni, bet ir laimingesni bei harmoningesni. Ši praktika truputį ilgesnė nei tos, kurias esu įdėjusi anksčiau, tačiau jos metu vykstantys procesai yra tokie malonūs ir harmoningi, kad, mano manymu, tikrai verta rasti savo tvarkaraštyje tas laisvas 23 minutes ir jas paskirti tam, kas yra iš tiesų svarbu mūsų emocinei, fizinei ir energetinei sveikatai.

Kad visas procesas vyktų lengviau, prieš medituodami pirmą kartą galite pasigilinti į kairėje esantį žmogaus kūno energetinių centrų (čakrų) vietą bei jų spinduliuojamas spalvas iliustruojantį paveiksliuką.

Linkiu jums malonios ir naudingos meditacijos.

  • Meditacija “Dėkingumo magija“

Tai trumpa ir lengva bei ypatingai gerai nuteikianti bei pozityvių emocijų duodanti meditacija, kuri moko dėkoti už viską, ką turime ir kas esame. Daugiau apie šią meditaciją skaitykite straipsnelyje Dėkingumo magija – stebuklinga “ačiū“ galia.

—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą baneryje, esančiame dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

3 responses »

  1. Jūsų balsas labai gražus, malonu klausyti 😉 ačiū Jums už nuostabias meditacijas, labai lauksiu naujų :)o šios meditacijos tikrai puikios ir įkvepiančios 🙂

    • Erika, ačiū labai už šiltus žodžius. Naujų meditacijų su laiku tikrai bus daugiau. 🙂 Linkiu smagių dvasinių atradimų ir smagaus kelio tenai, kur siela randa namus. 🙂

  2. Labas,kiekvienam savas kelias i sviesa ,linkes manyti,kad ,ir sio kelio paieskoms reikia subresti,o qal uzqimti siai misijai,tai nelenqva ,reikia atmesti viska ka zinojai, irmanau ateina ieskantiems laikas ,kai su sypsena paspirtu nuo kelio deimanta,qi viso labo tai tik akmuo ,bet iki sio momento nelenqva,na yra pazadeta,KAI BUSI PASIRENGES EITI, KELIAS TAU BUS NUSVIESTAS, tikrai verta eiti,patikekit…..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s