Šiais naujųjų technologijų laikais dalintis informacija ne tik labai lengva ir greita, bet ir labai patogu. Interneto platybėse gali rasti daugybę nuostabių senų ir naujai žmonių sukurtų meditacijų, skirtų dalintis mums visiems. Šioje skiltyje sudėjau kelias mano mėgstamiausias rastas mantrų meditacijas ir video filmukus su nuostabiomis mandalomis. Šįs sąrašas su laiku bus papildomas, tad jei tokia medžiaga jus domina, sekite Sielos namų naujienas, o geriausia – jas užsiprenumeruokite.

Kitas klausimas, kuris aktualus pradedantiems medituotojams – tinkama, atpalaiduojanti, pakankamos trukmės meditacinė muzika. Tai gali būti ir gamtos garsai, ir intrumentalinė ir sakralinė, ir bet kokia kitokia jūsų skonį ir meditacijos tematiką atitinkanti muzika, kurios vėlgi internete – gausu.

Kad būtų patogiau ir niekur nieko nereikėtų ieškoti – keletą meditacijų ir dvasinėms praktikoms tinkamų foninių muzikų, esančių youtube programoje, įdedu ir čia. Šis sąrašas taip pat bus nuolatos papildomas.

 

Mantros


 

Mandalos

 

Meditacinė gamtos garsų ir instrumentinė muzika

—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą baneryje, esančiame dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s