Aurelija Kriščiūnaitė

„Youtube“ ir kitose video įrašų talpyklose yra tūkstančių tūkstančiai įdomios informacijos failų, meninių bei dokumentinių filmų. Kinematografijos sritis per paskutinius kelis dešimtmečius taip pasistūmėjo, kad šiais laikais beveik kasdien gimsta po naują filmą, serialą ar televizijos laidą. Tokioje gausoje, ieškant vertingų, mūsų sąmonę, mąstymą praturtinančių, asmeninį ir dvasinį augimą skatinančių dalykų, į kurių žiūrėjimą apsimoka investuoti savo laiką, labai lengva pasiklysti. Todėl noriu su jumis pasidalinti pirminiu Sielos namų rekomenduojamų video įrašų ir filmų sąrašu. Kaip bebūtų gaila, didžioji dalis vertingiausių filmų viešai pasiekiama yra tik anglų ar rusų kalbomis, tačiau, niekam ne paslaptis, kad daugelį iš jų galima parsisiųsti iš įvairių svetainių ir su lietuvišku vertimu…

Kadangi keli ar keliasdešimt žmonių gali surasti ir gyvenime susidurti su daug didesniu naudingos informacijos kiekiu nei vienas žmogus, todėl noriu jūsų paprašyti pasidalinti Sielos namų bloge ir savo nuomone bei nuorodomis su vertingais filmais ar video įrašais, kurie padarė įtaką jūsų mąstymui ir asmeniniam augimui. Visi jums būsime už tai dėkingi.

Šis pirminis video sąrašas bus pildomas nuolatos, atsižvelgiant taip pat ir į jūsų komentarus bei pasiūlymus.

• Edukaciniai, informatyvūs dvasiniai video, ne tik plečiantys sąmonės ribas, bet ir skatinantys dvasinį augimą

1. „Siela gyvenimo ir mirties rate“ (rusų – lietuvių k.) – labai įdomus ir informatyvus video, pasakojantis apie Žemės, žmogaus planetarinio ciklo, visų jo turimų kūnų sandarą ir gyvybinę eigą.


2. Informatyvus ir smagus video pradedantiems dvasinį kelią ir meditacijas.

3. Indigo paslaptis (ispanų ir rusų k.).

Tai rimtas ir informatyvus indigo vaiko pasakojimas apie planetos, sielos sandarą, dabartinius pokyčius ir daugelį kitų įdomių dalykų, kurie iš pradžių gali skambėti sunkiai suvokiamai ar net neįtikimai, bet jei klausysitės teksto ne protu, o širdimi –suvokimas ateis pas savaime.

4. “Dear woman“ (anglų k.).

Tai iki ašarų jaudinantis vyrų atsiprašymas moterų giminės už visą tūkstantmečius joms darytą žalą. Sveika pažiūrėti ne tik moterims, bet ir daugeliui vyrų…

Meniniai ir dokumentiniai filmai

  • “The Secret “– stebuklingas filmas apie minties ir Traukos dėsnio galią. Tai esminis teisingo mąstymo ir gyvenimo būdo principas. Labai rekomenduoju tiems, kurie dar nematė, o tiems kurie žiūrėjo tik pora kartų ir jau senokai – siūlau pakartoti ir pasikrauti gera pozityvo doze. 🙂

Anglų kalba:


Rusų kalba:

  • “The Secret 2” (“Minties galia” arba “Žemyn į triušio urvą“) – antroji dokumentinio filmo apie minties galią ir kvantinę fiziką dalis.

Anglų kalba:


Rusų kalba:

  • “Nuostabi Žalioji“ (prancūzų ir rusų k.) – tai nerealus, linksmas, pozityvūs meninis filmas, parodantis šiuolaikinės žemiečių civilizacijos ribotumą kitų, labiau pažengusių planetų gyventojų akimis. Labai rekomenduoju.
  • “Human body-pushing the limits” (anglų k.) – dokumentinių flmukų serija, pasakojanti apie neįtikėtinas žmogaus kūno galimybes
  • “The Home” (anglų k.) – nuostabių vaizdų ir įžvalgos kupinas dokumentinis filmas apie mūsų planetą
  • “Food matters” (anglų k.) – pirma dokumentinio filmo dalis, pasakojanti apie maisto įtaką mūsų organizmui.

—————————————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis įrašas, tikėtina, kad patiks ir nauji Sielos namų irašai. Užsisakykite naujausių blogo įrašų prenumeratą, įrašę savo elektroninio pašto adresą baneryje, esančiame dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Nuo šiol naujausius straipsnius gausite tiesiog el-paštu. Taip nepraleisite jokių svarbių naujienų!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s